KURUMSAL

Hakkımızda
Hakkımızda

Gelinlik ve abiye sektörünün öncü markası Ve Gelinlik rüyalarınızı gerçekleştirmeye devam ediyor. Uzman tasarımcıları ve profesyonel ekibiyle kişiye özel tasarımlarının yanı sıra hazır gelinlik modelleri, showroom' u ve kurulu alanı ile hizmet vermeye devam ediyor...

Ve Gelinlikleri, gelin adaylarımızın ruhlarındaki inceliği yansıtmayı hedefleyen kişiye özel çizgileriyle gelinlikleri hazırlamaktadır. Önceliğimiz, en kaliteli işçiliği gelin adayımızın taşıyacağı en güzel gelinlik modelleriyle birleştirmektir.


Gelinlik ve abiye sektörünün öncü markası Papilat Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. rüyalarınızı gerçekleştirmeye devam ediyor. Uzman tasarımcıları ve profesyonel ekibiyle kişiye özel tasarımlarının yanı sıra hazır gelinlik modelleri, showroom' u ve kurulu alanı ile hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ödünsüz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam eden Ve Gelinlik; yenilenen yüzü ile 2017 yılında da zarif, seçkin ve özgün kreasyonları ile sektöre imzasını atıyor.

Ve Gelinlik, dünyaca ünlü gelinlik markalarının yanında, kendi tasarım ve üretimi olan Ve markalı gelinlik modellerinin satışını yapmaktadır. Hazır koleksiyon gelinlik modellerinin yanı sıra, farklı olmak ve düğün gününü bir peri kızı masalı havasında geçirmek isteyen gelinlerimizin özel beğenisine göre tasarlanmış, özel tasarım gelinlik modellerinin de çizim ve ölçü üzerine ısmarlama dikimini gerçekleştirmektedir.

Tasarım yelpazemizin belirleyici unsuru olan özel kalıp teknikleriyle hazırlanan gelinliklerimiz, her tipte ve vücut yapısındaki gelinlere en düzgün uyumu sağlamakla birlikte, tüm gelinlik modellerimizde kullandığımız yüksek kalite kumaş ve dantellerimiz bu özelliğimizi taçlandırmaktadır. Her gelininin hayallerini süsleyen gelinliklerimizde, el işlemesi taşlarının verdiği ışıltı da bu büyüyü ayrıca renklendirmektedir. Var olan her şeyin sonsuz hayal dünyasının ürünü olduğunu düşünen Ve Gelinlik, Türkiye ve Dünya gelinlik modasına yön verme vizyonuyla, sizleri doğru anlamakta ve her şeyden önemlisi doğru yorumlamaktadır.

Sizi de Ve Gelinlik ailesine katılmaya bekliyoruz.

Sevgilerimizle,